Zainstaluj Adobe Flash player
Słowa kluczowe  

Za nami kolejny odcinek czwartej edycji telewizyjnego konkursu talentów wokalnych “The Voice of Poland”.

Jurorzy programu The Voice of Poland | fot. TVP

Jurorzy programu The Voice of Poland | fot. TVP

Przypomnijmy, że czwartej edycji “The Voice Of Poland” uczestników oceniają Maria Sadowska, Marek Piekarczyk, Baron i Tomson oraz powracająca do programu Justyna Steczkowska.

We wczorajszym odcinku w przesłuchaniach w ciemno zobaczyliśmy kandydatów z Małopolski oraz Podkarpacia. Jednym z nich był pochodzący z Ukrainy wokalista i gitarzysta Artur Krywych. Uczestnik show zaśpiewał balladę “Creep” z repertuaru Radiohead.

– Jak to śpiewałeś, zobaczyłem te zamarznięte barykady w Kijowie. I to powinien być reportaż dla Amerykanów, którzy nie mają pojęcia zielonego, co się dzieje w Kijowie. Ty powinieneś śpiewać, a oni powinni pokazywać te bryły lodu zmieszane z przewróconymi samochodami i tych ludzi – tak juror Marek Piekarczyk skomentował występ Artura (odcinki castingowe były nagrywane w połowie grudnia 2013 roku).

Który z dzisiejszych występów przypadł Wam do gustu najbardziej?

Przeczytaj też:

Tomasz Kammel poprowadzi drugą edycję "The Voice"
"The Voice 3" - odcinek 2: druga relacja z castingu
Będzie szósta edycja "The Voice"
Szósta edycja "The Voice" bez Edyty Górniak. Marta Manowska prowadzącą?

Komentarze: 2. Dołącz do dyskusji!

  1. U.N.Owen pisze:

    Dwa pierwsze odcinki były słabiuchne, ten wczorajszy wgniótł je w ziemię walcem drogowym. Wreszcie pojawiły się ciekawe głosy kobiece – Monika Pilarczyk, Klaudia Trzepizór i Elka Nagel. Oprócz tego, świetnie wypadł Michał Szyc. Z wcześniejszych tygodni, moją uwagę zwrócili tylko Michał Kluska, Asia Pszczoła i Juan.