Zainstaluj Adobe Flash player
Słowa kluczowe  

Pod koniec października telewizyjna Czwórka rozpocznie emisję drugiego sezonu reality show “Czysta chata”. Nowe odcinki wraz Sylwią Koczwarą poprowadzi nowa współgospodyni – Dorota Fórmanowska.

Sylwia Koczwara i Dorota Fórmanowska | fot. TV4

Sylwia Koczwara i Dorota Fórmanowska | fot. TV4

W programie widzowie zobaczą jak obie panie odwiedzają mieszkania i domy, by pomóc im uporać się z bałaganem i poradzić jak najlepiej sprzątać. W “Czystej chacie” pojawią się także porady e-babci. Dodatkowo prowadzące odwiedzą bohaterów pierwszej edycji formatu, by przekonać się, czy udaje im się utrzymać porządek.

Widowisko poprowadzą Sylwia Koczwara oraz Dorota Fórmanowska, która zastąpi Barbarę Danek. Fórmanowska jest dziennikarką, realizatorem i wydawcą. Gra też w reklamach i serialach. Obecnie pracuje w Onet.pl jako wydawca projektów wideo, a w przeszłości była m.in. redaktor naczelną “Naszego Tygodnika Żuławy” i dziennikarką “Wieczoru Wybrzeża”.

Nowe odcinki “Czystej chaty” będzie można oglądać w TV4 w niedziele o godz. 14:30, począwszy od 28 października. Na drugą edycję złoży się osiem odcinków.

Program jest realizowany na licencji brytyjskiego formatu “How Clean is Your House?”, a za jego produkcję wykonawczą odpowiada firma FremantleMedia Polska.

Pierwszy sezon “Czystej chaty” Czwórka pokazywała jesienią 2011 roku w niedziele o godz. 20:05. Show oglądało 440 tys. widzów, co przełożyło się na 2,57 proc. udziału w grupie 4+ i 3,54 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

[WirtualneMedia.pl]

Przeczytaj też:

"Czysta chata" zyskała widzów, ale przegrywa z programami TV Puls i TVN7
"Usterka" wraca na ekrany telewizorów. Nowy sezon jesienią w TTV
Trwa casting do programu o metamorfozach ogrodów
"Usterka" wraca do TTV z szóstym sezonem

Komentarze: 1. Dołącz do dyskusji!

  1. wiesia pisze:

    taka dama a chlew w domu i pokaz i w telewizji to kompromis chyba ze dla pieniedzy ja sie zanie wstydze