Zainstaluj Adobe Flash player
30
Sty 2010

Koniec Milionerów?

Słowa kluczowe      

Brutalne prawa rynku nie oszczędzają nikogo, nawet takich gwiazd jak Hubert Urbański. Jego program Milionerzy zniknie z anteny – donosi “Super Express”.

Hubert Urbański | fot. Paweł Ulatowski

Hubert Urbański | fot. Paweł Ulatowski

Wiosenny sezon będzie ostatnim dla Milionerów” – zdradza “Super Expressowi” osoba pracująca przy programie. “Program chyba już się znudził” – dodaje. Liczby mówią wszystko. Widowisko ogląda coraz mniej miłośników trudnych pytań. Ostatnio chętnych na poszukiwanie odpowiedzi jest 2,3 miliona. Tymczasem podczas pierwszych emisji show Urbańskiego oglądało ponad 6 milionów widzów. “Ale to było 10 lat temu. Takiego wyniku już nigdy nie uda się programowi pobić” – mówi osoba pracująca przy teleturnieju.

Przeczytaj też:

Agnieszka Szulim współprowadzącą "Bitwę na głosy 3"
Kto zasiądzie w jury drugiej edycji "The Voice"?
TVP kończy współpracę z Hubertem Urbańskim
Hubert Urbański uczestnikiem "Tańca z Gwiazdami 17"?

Komentarze: 2. Dołącz do dyskusji!

  1. Cruise pisze:

    Nie dziwi mnie to. Jak w jednym programie zagra tylko jedna osoba i odpowiedzi sa tak dlugo przeciagane, to mnie nie zaskoczyla ta nowina. Pol Programu reklam a reszta gadanie. W Niemczech na program graja nieraz po dwie albo trzy osoby i prowadzacy sie dziesiec raz nie pyta, czy jest sie pewnym odpowiedzi. Program moim zdaniem jest zawsze za bardzo przeciagany i pytania sa zdecydowanie za trudne.

  2. zozol pisze:

    Gdyby wreszcie komuś udało się zgarnąć milion, to ludzi by to pewnie zainteresowało. A tak, to program stał się już dawno monotonny… Jednakże ten 10 lat temu mile wspominam. Teraz już nie oglądam…